PROFESJONALNA BEZPŁATNA USŁUGA PIERWSZEJ KONSERWACJI MEBLI

Prawdziwa skóra to materiał szlachetny, wymaga najlepszego rzemiosła i kunsztu – ale także szczególnej dbałości.

Aby Państwa meble jak najdłużej pozostały jak nowe i stanowiły ozdobę Państwa domu, Kler – jako pierwsza firma na rynku – wprowadziła pilotażowo bezpłatną usługę pierwszej konserwacji mebli pokrytych naturalną skórą.

Usługą objęci są klienci którzy zakupili mebel w całości pokryty skórą naturalną w jednym z 7 wybranych salonów KLER  (Częstochowa, Katowice, Gliwice, Dobrodzień, Rybnik, Bielsko-Biała oraz E-shop) oraz ich mebel zlokalizowany będzie na terenie powiatów których kody zaczynają się cyframi: 40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,32,29,97,98,56,57.

Celem usługi jest oprócz oczywiście profesjonalnego zakonserwowania mebla przekazanie szeregu przydatnych informacji na temat pielęgnacji mebli wykonanych ze skór naturalnych. Nasi eksperci doradzą jak często czyścić i konserwować meble oraz jakimi preparatami i sposobami skutecznie to robić. Pomogą opracować indywidualny plan dbania o mebel oraz podpowiedzą jak radzić sobie z nieprzewidzianymi wypadkami które mogą wydarzyć się na meblu.

Podczas wizyty eksperci zapoznają Państwa z programem Kle Care& More dzięki któremu będą Państwo mogli skorzystać ze specjalnych warunków i indywidualnej, spersonalizowanej obsługi dopasowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Usługa wykonywana jest w obecności klienta i trwa około 60 minut.

 W czasie wizyty istnieje możliwość zakupu specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji mebli oraz zamówienia usługi renowacji.