KLER CARE&MORE

Kler Care&More  to program umożliwiający Uczestnikom programu  przede wszystkim zakup preparatów pielęgnacyjnych na preferencyjnych warunkach z automatycznymi zniżkami.

Przystąpienie do Programu uruchamia cykliczne powiadomienia w formie SMS (co 4 miesiące) przypominające o potrzebie kolejnej pielęgnacji mebla. Dzięki temu Uczestnik nie musi sam pamiętać o koniecznych cyklicznych zabiegach konserwacyjnych które są warunkiem utrzymania gwarancji na mebel.

Uczestnictwo w Programie daje możliwość specjalistycznych konsultacji w zakresie opieki nad meblami tapicerowanymi oraz preferencyjne warunki cenowe na specjalistyczne usługi serwisowe. Uczestnik ma nieograniczony dostęp do specjalistów w zakresie pielęgnacji mebli i rozwiązywania problemów, które mogą pojawić się podczas ich użytkowania.

Dzięki rejestracji danych mebla (opcja nieobowiązkowa) opieka nad nim będzie maksymalnie spersonalizowana ponieważ będziemy w stanie szybko i skutecznie rozwiązywać pojawiające się wątpliwości i pomóc w niepożądanych zdarzeniach.

Zapraszamy do Rejestracji w Programie KLER CARE&MORE: https://kler-care.pl/moje-konto